Partizanovo mučenje na startu sezone - Gol u nadoknadi sa igračem više i pobeda ''na mišiće''!

Sportske.net 19.07.2024  |  Sportske.net

Novu superligašku sezonu Partizan je započeo pobedom u Humskoj, gde je u meču prvog kola bio formalni gost protiv kruševačkog Napretka.

Crno-beli su slavili sa 1:0, i to sa igračem više, a čovek odluke bio je Mateuš Saldanja koji je u nadoknadi vremena rešio meč. Početak utakmice obećavao je mnogo bolju i sadržajniju predstavu, jer smo već u prvih pet minuta videli tri dobre prilike. Počelo je odličnim udarcem Šćekića koji je pogodio prečku, uzvratio je Bubanj čiji je udarac glavom zaustavio golman crno-belih Aleksandar Jovanović. Novu priliku za Partizan imao je Kalulu u petom minutu, ali je