Kakav je majstor Adem Ljajić: Režirao pobedu Novog Pazara i potvrdio da je jedan od najboljih igrača lige! (video)

Hot sport 21.07.2024

Dve asistencije i pogodak za neverovatnog Ljajića Fudbaleri Novog Pazara dočekali su Spartak iz Subotice u 1. kolu Superlige Srbije i na kraju slavili sa 3:2 (2:0).

Utakmicu je u potpunosti obeležio majstor Adem Ljajić, koji je još jednom potvrdio da je jedan od najboljih fudbalera naše lige. On je bio dvostruki strelac, od kojih je jedan bio spektakularan, a upisao je i asistenciju. Domaći su poveli spektakularnim golom u 23. minutu. Adetunđi Adešinja je nakon povratne lopte Adema Ljajića šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio popularnih „90“. Samo devet minuta kasnije videli smo još jedan neverovatan gol, ovog puta delo je