LŠ (kval) - Pešićeva asistencija u "petardi" Ferencvaroša, Mitjiland rutinski u Andori

Sportske.net 23.07.2024  |  Sportske.net

Ferencvaroš je na domaćem terenu deklasirao ekipu TNS-a iz Velsa rezultatom 5:0 i tako gotovo sigurno overio plasman u narednu rundu takmičenja.

Nisu "sveci" imali šanse gotovo nijednog trenutka u Budimpešti gde je Fradi jasno stavio do znanja ko se pita sa tri gola tokom prvih 45 minuta. Prilično raspoloženi Adama Traore doveo je svoj tim u vođstvo u 15. minutu, da bi se među strelce upisao i šest minuta kasnije, ovoga puta na asistenciju bivšeg napadača Crvene zvezde Aleksandra Pešića. Na 3:0 u 34. minutu povisio je Kristofer Zakarijasen, a Traore je kompletirao het-trik u 54. minutu. Konačan rezultat