Pa, da li je ovo moguće?! Ovo do sada nije viđeno - Argentini na Olimpijskim igrama poništen gol dva sata nakon kraja utakmice (foto)

Večernje novosti 24.07.2024
Pa, da li je ovo moguće?! Ovo do sada nije viđeno - Argentini na Olimpijskim igrama poništen gol dva sata nakon kraja…

Do sada neviđena situacija desila se na Olimpijskim igrama u Parizu i to na duelu Argentine i Maroka.

FOTO: AP/Tanjug Naime, utakmica je završena rezultatom 2:2 golom Kristijana Medine u 16. minutu nadoknade vremena. Ipak, puna dva sata po završetku duela pogodak Gaučosa je poništen! Utvrđeno je da je svemu prethodila ofsajd pozicija. 🚨 𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: The referee has DISALLOWED Argentina's equaliser for offside. It's taken him 2 hours to decide. Morocco lead 2-1 again with 3 minutes added to the 90+16! @gastonedul pic.twitter.com/WhbLiO9jQR — Football Tweet ⚽