Mladenoviću asistencija, Maksimoviću debi - Hrvati razočarali protiv rumunskog drugoligaša

B92 25.07.2024

Fudbaleri Panatinaikosa savladali su Botev iz Plovdiva rezultatom 2:1 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Atinjani su neposredno pred meč dobili sjajnu vest i veliko pojačanje u liju Teta, nekadašnjeg krilnog napadača Šahtjora, Lestera i Galatastaraja, te su pobedom dodatno poboljšali sjajan dan. PAO je već posle prvog poluvremena imao veliku prednost. FIlip Mladenović je u osmom minutu proigrao Aleksandera Jeremejefa za ranu prednost domaćina. Prošlogodišnje veliko pojačanje i povratnik u grčki fudbal Anastasios Bakasetas je u 44. minutu duplirao prednost sa "bele