Zvezda i Mladost podelili plen na marakani! Lučanci bili na Pragu senzacije, na kraju zadovoljni bodom!

Kurir 27.07.2024

Fudbaleri Crvene zvezde i Mladosti odigrali su nerešeno 2:2 (2:0) u okviru drugog kola Superlige Srbije! Golove za Mladost postigli su Endiaj u 19. i Ćirković u 35. minutu.

Strelci za crveno-bele bili su Duarte u 86. minutu i Endiaj pet minuta kasnije. Imali su gosti pobedu u džepu, ali su sve prosuli za pet minuta. Krenula je Zvezda silovito, ređali su se napadi ispred Stamenkovića, ali je falila završnica. Kazna je stigla u 19. minutu. Ibrahim Endiaj je postigao gol, prvobitno je bila podignuta ofsajd zastavica, ali je nakon intervencije iz VAR sobe pogodak priznat. Ovo nije pokolebalo Milojevićeve izabranike, nastavili su sa