Sjajna Srbija pala nakon drame: Francuska nakon preokreta savladala "orlove" na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 28.07.2024

VRATILI su se nakon 12 godina odbojkaši Srbije na Olimpijske igre, tamo ih je sačekala Francuska. Domaćin i "orlovi" priredili su nezaboravnu odbojkašku predstavu, u kojoj su "galski petlovi" slavili rezultatom 3:2.

FOTO: Profimedia Odbojkaši Srbije sjajno su otvorili meč protiv favorizovanog domaćina - Francuske. Imali vođstvo tokom celog prvog seta, u jednom momentu imala četiri poena prednosti, ali je prvi set otišao na konto izabranika Igora Kolakovića rezultatom 23:25. Istakli su se Marko Podraščanin i Aleksandar Atanasijević kao nosioci igre. U drugom setu potpuno druga priča. Francuzi su se za sve pitali. Konstantno su odbojkaši Srbije bili u zaostatku, da bi na kraju