Novi poraz Partizana od Dinama: Crno-beli evropski put nastavljaju u kvalifikacijama za Ligu Evrope (foto/video)

Večernje novosti 31.07.2024

FUDBALERI Partizana izgibili su i u revnašu u Beogradu od Dinama iz Kijeva sa 3:0 u kvalifikacijama za Ligu šampiona i evropski put nastaviće u Ligi Evrope.

FOTO: M. Vukadinović Ekipa iz Ukrajine je trijumfovala ukupnim rezultatom 9:2 i ide na megdan Rendžersu u nastavku borbe za plasman u najelitnije takmičenje. Crno-beli nisu imali mnogo pravih prilika na ovoj utakmici. Nije ni Dinamo preterano pretio, ali iskoritio je greške rivala i postigao tri gola. Igrao se 17. minut kada je Andrej Jarmolenko doveo goste do prednosti. Veliku grešku napravio je Aldo Kalulu koji je napucao loptom Leonarda Ovusua, to je iskoristio