Svetislav Pešić posle pobede košarkaša nad Portorikom: Zbog dobre odbrane videlo se koliko smo talentovani u napadu

Danas 31.07.2024  |  V. N.

Svetislav Pešić rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim pobedio Portoriko (107:66) u drugom kolu košarkaškog turnira, da je zadovoljan partijom u trećoj četvrtini. „Od početka smo energetski bili na visokom nivou na obe starne terena.

Dali smo maksimum u ovom trenutku. Imali smo malo problema u odbrani, nismo uspeli da zaustavimo šuteve rivala iz kornera, ali ono što je najvažnije za mene i svakog trenera je da je u trećoj četvrtini na kraju posao odrađeno na najbolji mogući način,“ rekao je Pešić. On je dodao da je ponosan zbog činjenice da su igrači uradili ono što je dogovoreno u svlačionici. THE POWER OF THE NIKOLAS 🔥 Nikola Jokic ➡️ Nikola Jovic #PARIS2024 #ParisOlympics #Basketball