"Drago mi je da se igrači trude!" Vladan Milojević se oglasio posle utakmice Tekstilac - Zvezda

Večernje novosti 03.08.2024

CRVENA zvezda pobedila je Tekstilac iz Odžaka u 3. kolu Superlige Srbije sa 4:0. Utiske posle utakmice izneo je trener crveno-belih Vladan Milojević.

FOTO: FK Crvena zvezda On je najpre analizirao meč u kom je šampion naše zemlje svaki gol postigao u drugom poluvremenu. - Utakmica je bila teška. Ponovo smo igrali sa dosta igrača koji se prilagođavaju sistemu. Zadovoljan sam njihovim izdanjem u ovom trenutku, sa onim koliko mogu da pruže. Mislim da smo u prvom poluvremenu apsolutno dominirali. Znali smo da Tekstilac ima veoma dobro organizovanu odbranu. Ekipa su koja voli da "pritisne" protivnika, ali smo uspeli