Raspad sistema i novi potop "Delfina": Srbija povela, pa stala! Mađarska demonstrirala silu u bazenu za pobedu u vaterpolo klasiku

Kurir 05.08.2024
Raspad sistema i novi potop "Delfina": Srbija povela, pa stala! Mađarska demonstrirala silu u bazenu za pobedu u vaterpolo…

Vaterpolo reprezentacija Srbije doživela je novi katastrofalan poraz na Olimpijskim igrama u Parizu.

Od "Delfina" su bili bolji reprezentativci Mađarske koji su slavili rezultatom 17:13. Nije dobro krenulo u prvoj četvrtini jer je Fekete dao gol za vođstvo Mađara, ali smo se brzo probudili i preko Ćuka došli do 2:1. Vamoš je izjednačio, ali su Mandić i Vico doneli dva gola prednosti Srbiji. Prva četvrtina završena je rezultatom 4:2 za Srbiju. Druga četvrtina bila je za zaborav! Mađari su serijom od 4:0 napravili preokret i poveli sa 6:4, uspevali smo da se održimo