"Отказан наступ Десингерице! Не дамо да неко бије нашу децу" Клуб се огласио саопштењем: "Треба указати шта је добро, а шта није"
Блиц 05.08.2024

Популарни репер Драгомир Деспић, познатији као Десингерица, често изазива море коментара због шок наступа у којима пљује у уста људима у публлици, удара их патиком и друго.
Његов наступ у једном од клубова у Врњачкој Бањи изненада је отказан, о чему се прича на друштвеним мрежама. У саопштењу које је објављено на Инстаграму, организатори су објаснили да су одлучили да откажу наступ Десингерице због забринутости за сигурност присутних, нарочито младих. - Отказано! Не дамо да неко бије нашу децу патиком по глави. Деца нису крива, ми смо ту да бринемо о њима и укажемо им на то шта је добро за њих, а шта није - стајало је у објави