Језиви призори са места тешке несреће код чуруга: У удесу повређена и деца, ватрогасци извлаче тело настрадале жене из аутомобила (фото)
Блиц 10.08.2024

На путевима Србије данас је дошло до још једне стравичне несреће, када је код Жабља страдала једна женска особа. На лице места одмах је изашла екипа Хитне помоћи, као и полиција и ватрогасци који извлаче тело жене која је погинула на лицу места.
- На путу Жабаљ-Чуруг дошло је до несреће када је жена која је погинула прешла у супротну траку из за сада још непознатих разлога и ударила у други аутомобил који јој је ишао у сусрет - рекао је извор за Курир и додао да су у другом аутомобилу биле две жене и троје деце, који су убрзо превезени колима Хитне помоћи у болницу. Још није познато стање особа из другог аутомобила, сви су превезени одмах у болницу. Због тешке саобраћајне несреће саобраћај на овој












