Superliga u fudbalu: Partizan bez pobede u Zaječaru, TSC uzeo sva tri boda na „Karađorđu“

Danas 11.08.2024  |  G. A.

U poslednje dve utakmice četvrtog kola Superlige Srbije u fudbalu igrali su timovi koji u četvrtak imaju obaveze u revanšu kvalifikacija za dve lige UEFA.

U tri dana i drugi put je održan meč na novom stadionu u Zaječaru, pošto je posle utakmice OFK Beograda i Čukaričkog u petak tamo i IMT dočekao Partizan. Golova nije bilo, osim jednog poništenog. Susret je u prvom poluvremenu bio ispod očekivanja, a u drugom nešto bolji. Crno-beli, koji s 0:1 iz Humske idu na megdan s Luganom u Švajcarskoj u trećem kolu predtakmičenja za Ligu Evrope, prvu ozbiljnu priliku su stvorili preko Natha u 68. minutu. Izraelski fudbaler je