Srbi Jović i Pavlović za novu snagu Milana i napad na titulu: Strahinja debitovao, Luka zvanično prošetao "devetku"

Kurir 14.08.2024

Ako je suditi po prijateljskim utakmicama fudbaleri Milana spremni su za početak Serije A.

Milan je ostvario četvrtu i poslednju pobedu u predsezoni, pošto je savladao Moncu rezultatom 3:1, na "Trofeju Silvio Berluskoni". Trener Milana Paulo Fonseka rasporedio je minute i svakom fudbaleru na kojeg računa dao po poluvreme. Srbi Luka Jović i Strahinja Pavlović igrali su u drugih 45 minuta i ušli su kod rezultata 1:1. Luki Joviću bilo je potrebno svega nekoliko minuta da zatrese mrežu Monce i dovede klub sa San Sira u vođstvo od 2:1. Strahinja Pavlović tako