Kakav povratak u Premijer ligu: DŽejmi Vardi doneo bod Lesteru protiv Totenhema (video)

Večernje novosti pre 29 dana

VRATIO se Lester u Premijer ligu i u 1. kolu je osvojio bod i to na svom terenu protiv Totenhema - 1:1.

FOTO: Tanjug/AP Bolje su gosti počeli utakmicu. Bilo im je potrebno 29 minuta da dođu do prednosti. Bivši igrač "lisica" Džejms Medison se našao u ulozi asistenta, a mrežu Madsa Hermansena je zatresao Pedro Poro. Želeo je tim Stiva Kupera što pre da dođe od izjednačenja i to je uspeo da uradi u 58. minutu preko kapitena i veterana Džejmija Vardija, koji je pokazao da će i ove sezone biti važna karika u ekipi. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, a moglo