Trener Bodea razočaran posle pobede nad zvezdom: Mnogo smo govorili o tome, u poslednjih 15 minuta...

Kurir pre 27 dana

Trener Bodea, Kjetil Knutsen, nije u potpunosti zadovoljan pobedom protiv Crvene zvezde.

Njegov tim je u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona kao domaćin došao do trijumfa rezultatom 2:1. Norvežani su imali dva gola prednosti i bolju igru od rivala, ali su crveno-beli pogotkom Ognjena Mimovića ublažili poraz i ostavili skroz otvoreno pitanje o prolasku u glavni deo Lige šampiona. "Malo sam razočaran, zato što smo mnogo govorili o prekidima. Analizirali smo Zvezdin prekid i krivo mi je što smo primili gol na takav način. Imali smo