LŠ (kval) - Salcburg i Sparta nadomak elite, nesuđeni reprezentativac Srbije srušio Galatu!

Sportske.net pre 21 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Salcburga savladali su u Lublinu kao gosti ekipu Dinama iz Kijeva rezultatom 2:0.

Ukrajinski klub je s lakoćom eliminisao ekipu Partizana u drugom kolu kvalifikacija, nakon toga je uspeo da preskoči i Rendžers, ali teško da će zaobići "bikove" koji su večeras pokazali da su bolji tim. Sredinom prvog poluvremena, goste je zadesio peh koji će zabrinuti i selektora Srbije Dragana Stojkovića jer je Aleksa Terzić morao da izađe sa terena zbog povrede. Tri minuta kasnije, Salcburg je poveo pogotkom Dorgelesa Nenea posle lepog dodavanja Jea, da bi