Partizanovom košmaru nema kraja! Još jedan evropski poraz, Humska celo leto nije dočekala ni gol!

Mondo pre 26 dana

I treći evropski meč Partizana ovog leta u Humskoj završen porazom, bez postignutog gola. bolji je bio Gent (1:0).

Fudbaleri Partizana poraženi su u prvom meču plej-ofa za Konferenciju ligu, a pred praznim tribinama u Humskoj bolji je bio Gent (1:0), predstavnik Belgije koji večeras u Beogradu nije zablistao. Jedini pogodak na meču postigao je Omri Gandelman već u 16. minutu, a crno-beli su u nastavku meča stvorili brojne prilike iz kojih su uputili tek nekoliko šuteva u okvir gola, a nijedan nije završio iza leđa golmana gostiju. Tako su crno-beli ubeležili i četvrti evropski