Parma nadigrala Milan na debiju Strahinje Pavlovića

RTS pre 27 dana

Fudbaleri Parme na svom terenu su savladali tim Milana sa 2:1 u drugom kolu serije A. Domaći tim povratnika u Seriju A je tako ostavio Rosonere na samo jednom osvojenom bodu i zagorčao debi reprezentativca Srbije Strahinje Pavlovića.

Gostujući tim iz Milana ni u prvom kolu protiv Torina nije igrao najbolje, ali su bar sačuvali bod. Trener Paolo Fonseka je izmenama pokušao da probudi napad, a šansu na poziciji napadača dobio je Okafor, dok je Luka Jović, posle slabe partije protiv Torina ostao na klupi. Ipak nije to dalo rezultata, a Parma je sjajno počela meč i povela već u drugom minutu kada je Denis Man bio brži od Tea Ernandeza i poslao loptu u mrežu za 1:0 sa koliko se otišlo na poluvreme.