Neverovatna fudbalska predstava u Zaječaru: Radnički savladao Ofku, a viđeno je čak osam golova! (video)

Hot sport pre 23 dana

Sjajan meč! U Zaječaru je odigrana je utakmica koja će dugo ostati upamćena jedna od najboljih u domaćem šampionatu.

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca pružili su spektakl, savladavši OFK Beograd rezultatom 5:3 (3:2) u 6. kolu Superlige Srbije. Početak meča označio je Cvetkovićev pogodak za OFK Beograd u 7. minutu, ali ubrzo su Kragujevčani preuzeli kontrolu. Šerbečić, Ortiz i Ben Hasin postigli su tri brza gola između 10. i 31. minuta, stvarajući ogromnu prednost za Radnički 1923. Ipak, OFK Beograd nije odustao i Paločević je smanjio razliku pred kraj prvog poluvremena.