Ogromna pobeda Napretka: Kruševljani savladali Vošu u nadoknadi, Šarić je heroj!

Hot sport pre 18 dana

Novi šok za Vojvodinu! Fudbaleri Napretka iz Kruševca ostvarili su pobedu protiv Vojvodine u Novom Sadu sa 2:1 u okviru šestog kola Superlige Srbije.

Iako je prvih 45 minuta prošlo bez golova, napetost je počela da se rasteže u drugom poluvremenu. Mihajlo Petković je otvorio skor u 59. minutu za goste, dok je Vojvodina brzo izjednačila zahvaljujući golu Zadija samo tri minuta kasnije. U dramatičnom završetku meča, kada se činilo da će utakmica završiti remijem, Šarić je u šestom minutu nadoknade postigao odlučujući gol za Napredak. Ipak, radost gostujuće ekipe je bila umanjena, jer je Šarić u osmom minutu