Zvižduci na ''Olimpiku'', Roma opet razočarala, Empoli ispisao istoriju, a Napoli se probudio!

Sportske.net pre 23 dana  |  Sportske.net

Posle remija sa Kaljarijem, Roma je i na svom terenu večeras razočarala navijače. ''Vučica'' je večeras poražena sa 2:1, a njeni igrači su sa terena ispraćeni gromoglasnim zvižducima.

Empoli je poveo pred sam kraj prvog poluvremena, kada je Kolombo asistirao, a Đasi savladao Mileta Svilara sa 0:1. Tim rezultatom se ušlo u nastavak meča, a još veći problemi za Rimljane usledili su od 61. minuta, kada su gosti iznuudili jedanaesterac koji je realizovao Kolombo - 0:2! Dibala je u pet minuta kasnije odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, iskosa sa leve strane, ali je lopta prohujala pored stative. Imao je Dibala nešto kasnije još jednu