Terzić: "Marakana pokazala koliko je moćna, večeras za nijansu lepše biti zvezdaš!"

Sportske.net pre 21 dana  |  Sportske.net

Zvezda je u revanšu na stadionu "Rajko Mitić" nadoknadila gol zaostatka iz prve utakmice koju je Bode dobio rezultatom 2:1.

Strelci za beogradski klub bili su Brazilac Duarte iz penala u 24. minutu i Uroš Spajić u 60. minutu. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić nije krio zadovoljstvo ostvarenim uspehom. "Čestitam fudbalerima, stručnom štabu, mojim saradnicima, navijačima, kao i svim zaposlenima u Crvenoj zvezdi na još jednom fantastičnom uspehu koji smo svi zajedno ostvarili. Ponovo je Marakana pokazala koliko je moćna i koliko je podrška navijača prevaga u našu korist. Bilo