Zvezdin rival u LŠ prosuo bodove u ludom meču: Jedna Borusija oduševila, a druga razočarala! (video)

Hot sport pre 14 dana

Zanimljivo popodne uz Bundesligu! Odigrano je pet utakmica 2. kola Bundeslige u terminu od 15:30, a na kraju su viđene dve pobede gostiju, dva nerešena ishoda i jedan trijumf domaćina.

Fudbaleri Štutgarta, rival Crvene zvezde u Ligi šampiona, remizirali protiv Majnca 3:3. Iako su rivali crveno-beli u Ligi šampiona imali ranu prednost od 2:0, nisu uspeli da upišu sva tri boda. Postigao je Rider gol u 88. minutu za 3:2, kada se činilo da je domaćin uspeo i poslednji udarac da zada Majncu. Ipak, gosti golom u četvrtom minutu nadoknade dolaze do ponovnog izjednačenja. Nerešeno su odigrali i Verder i Borusija Dortmund u Verderu, a meč je završen bez