Leće slavio sa crvenim i Krstovićem, Bolonja i Empoli podelili bodove za tri minuta

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Bolonje i Empolija odigrali su nerešeno 1:1 u okviru trećeg kola Serije A.

Ovaj meč bio je rešen u prva tri minuta meča. Bolonja je povela golom Fabijana na asistenciju Beukeme već u drugom minutu utakmice za 1:0. Međutim, Empoli je spremio odgovor već u narednom napadu kada je Gijasi prvi reagovao na centaršut i poslao loptu u gol za 1:1. Do kraja nije bilo promene rezultata, iako je Bolonja bila mnogo konkretnija i držala loptu u nogama više vremena. Fudbaleri Lećea pobedili su Kaljari minimalnim rezultatom na svom terenu 1:0. Leće je