Zvezdo – čuvaj se: Flikova Barselona izgleda strašno, ovog puta postigli sedam golova! (video)

Hot sport pre 17 dana

Dominacija Barse od samog starta meča! Barselona je ostvarila impresivnu pobedu na Monžuiku, deklasiravši Valjadolid sa 7:0.

Brazilac Rafinja je bio glavna zvezda utakmice, postigavši het-trik. Rafinja je otvorio seriju golova u 20. minutu, a ubrzo nakon toga Levandovski je povisio prednost. Prvo poluvreme zatvorio je Kunde, koji je postigao gol za 3:0 i već tada obezbedio pobedu Barselone. U drugom poluvremenu, Barselona nije popuštala. Od 64. do 85. minuta postigli su još četiri gola – dva Rafinja, te po jedan Olmo i Tores, čime su dodatno uvećali prednost i pokazali svoju dominaciju.