Čelsi nikako da uđe u seriju: Novi kiks Plavaca na domaćem terenu, Totenhem se nije lepo proveo u Njukaslu! (video)

Hot sport pre 19 dana

Odigrane su dve od tri utakmice današnjeg programa u Premijer ligi! Čelsi nije uspeo da osvoji tri boda protiv Kristal Palasa u trećem kolu Premier lige, završivši utakmicu rezultatom 1:1.

Čelsi je poveo u 25. minutu kada je Nikolas Džekson iskoristio odličan pas Kola Palmera i precizno pogodio za 1:0. Plavci su nastavili da dominiraju na terenu i stvaraju prilike, ali nisu uspeli da postignu drugi gol. Uprkos njihovoj premoći, Kristal Palas je kaznio promašaje domaćina. U 54. minutu, Eze je postigao sjajan gol, izjednačivši rezultat na 1:1. Čelsi je pokušao da se vrati u vođstvo, ali je nedostatak efikasnosti u završnici doveo do toga da su se