Angelina na krovu sveta! Srpska atletičarka šampionka planete! Topićeva zasijala u punom sjaju u Peruu - povreda je prošlost!

Kurir pre 13 dana
Angelina na krovu sveta! Srpska atletičarka šampionka planete! Topićeva zasijala u punom sjaju u Peruu - povreda je…

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je zlatnu medalju na juniorskom Svetskom prvenstvu u Peruu u disciplini skok uvis.

Topićeva je takmičenje u finalu počela od druge serije i bez mnogo muka preskočila 180. U trećoj seriji visinu od 184 odličnim skokom je lako savladala. Bez ikakvih problema, iz prvog pokušaja Angelina preskače 187 u četvrtoj seriji i zauzima prvu poziciju. Peta serija i 189 doneli su našoj atletičarki probleme - prvi pokušaj je bio neuspešan, kao i drugi - te je ona završila na drugom mestu na listi. Kako je takmičarka iz Australije iz prve preskočila zadatu