TSC niže poraze, Mladost slavila u Bačkoj Topoli, Stamenković odbranio penal (video)

Sportski žurnal pre 16 dana

Preokret za Mladost su doneli golovima Aleksandar Pejović u 29. i Jovan Ćirić u 41. minutu

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su TSC 2:1 u meču sedmog kola Super lige. TSC je poveo u sedmom minutu golom Ifeta Đakovca iz penala. Preokret za Mladost su doneli golovima Aleksandar Pejović u 29. i Jovan Ćirić u 41. minutu. Domaći tim je imao priliku za izjednačenje u 56. minutu, ali je golman Mladosti Saša Stamenković odbranio penal Marku Lazetiću. Jedanaestercu je prethodio prekršaj Dušana Cvetinovića, koji je tom prilikom dobio crveni karton. TSC će u