Ronaldo obeležio derbi sa Hrvatima, ali pričaće se o nezasluženoj pobedi Danske!

Sportske.net pre 10 dana  |  Sportske.net

Reprezentacija Portugala je savladala Hrvatsku u okviru A grupe Lige nacija rezultatom 2:1 (2:1).

Portugalci su došli u prednost već u sedmom minutu utakmice, akcija je trajala i išla je po levoj strani, na kraju sjajna lopta Bruna Fernandeša, a na pravom mestu, potpuno neočekivano, Diogo Dalot, koji je u maniru sjajnog napadača rešio problem pred golom Hrvata. Pretili su i gosti, ali je domaćin stigao do drugog gola u 34. minutu. Fantastičan centaršut sa leve strane Mendesa, Kristijano Ronaldo je bio na pravom mestu i postiže svoj 900. gol u karijeri. Ipak,