Sjajan fudbal: Hrvati se ispromašivali i izgubili od Portugala, Poljavi šokira Škote u Ligi nacija

Večernje novosti pre 10 dana

Fudbalska reprezentacija Portugala savladala je selekciju Hrvatske 2:1, dok su Škotska poražena od Poljske rezultatom 2:3 u prvim mečevima Lige nacija.

FOTO: AP/Tanjug Portugalci su dominantno ušli u meč sa Hrvatskom. Već u 7. minutu Dejego Dalot je uspeo da dovede Portugal u vođstvo sjajnim pogotkom. Nastavili su nekadašnji šampioni Evrope da dominiraju na terenu i muče "kockaste". Ronaldo je imao odličnu priliku u 22. minutu ali je nije iskoristio. Ispravio se već u 31. minutu kada je uspeo da postigne gol i povisi na 2:0. Hrvatska je pokušala da smanji do kraja poluvremena i rezultatski se potpuno vrati pred