Veče za pamćenje! Rapsodija - Mogu Gaučosi i bez Mesija: Razmontirali Čile i priredili dirljiv oproštaj legendi reprezentacije!

Kurir pre 13 dana
Veče za pamćenje! Rapsodija - Mogu Gaučosi i bez Mesija: Razmontirali Čile i priredili dirljiv oproštaj legendi…

Fudbalska reprezentacija Argentine pobedila je danas u Buenos Ajresu Čile 3:0 i posle sedam kola zadržala prvo mesto u južnoameričkim kvalifkacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

Aktuelni svetski šampion poveo je golom Aleksisa Makalistera u 48. minutu, Hulijan Alvares udvostručio je prednost u 84. a konačan rezultat postavio je Paulo Dibala u 90. minutu. U ekipi Argentine nije bilo povređenog Lionela Mesija. Uoči utakmice na Monumentalu navijači i argentinski fudbaleri pozdravili su Anhela Di Mariju, koji se ovog leta povukao iz reprezentacije, posle odbrane titule na Kupu Amerike u SAD. Argentina honor Ángel Di María for his unforgettable