Bezidejna Srbija razbijena u Kopenhagenu, Danska opet pobedila u Ligi nacija – makazice Poulsena obeležile meč VIDEO

Nova pre 8 dana  |  Autor: Dušan Marković

: Fudbaleri Srbije poraženi su od Danske rezultatom 2:0 u Kopenhagenu u meču drugog kola A Divizije Lige nacija.

Strelci za domaću ekipu bili su Albert Gronbek u 36. i Jusuf Poulsen u 61. minutu. Možda rezultat ne deluje katastrofalno kada je Srbija u pitanju, ali igra je bila poprilično bezidejna i bezopasna, pa je Danska bila bliža trećem, nego „orlovi“ prvom golu. Šansi nije bilo u prvih 13 minuta, a onda je Vestergor zapretio glavom nakon centaršuta Eriksena iz slobodnog udarca, ali Rajković nije imao potrebe da interveniše. Imali su domaćini i dva kornera zaredom – kod