Jovan Miolski univerzitetski vicešampion sveta: Zrenjaninac osvojio srebro u rvanju na pesku

Zrenjaninski pre 8 dana

Reprezentativac Srbije i član Rvačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Jovan Miolski univerzitetski je vicešampion sveta u rvanju na pesku.

Mladi Zrenjaninac Jovan Miolski osvojio je srebrnu medalju na Univerzitetskom svetskom prvenstvu u sportovima na pesku, koje je održano u Rio de Žaneiru od 2. do 8. septembra. Jovan se po prvi put takmičio u rvanju na pesku i nastupao je u kategoriji do 70 kilograma. – Zaista sam prezadovoljan osvojenom medaljom, iako sam u finalu poražen od rvača iz Brazila. Ovo je izuzetan uspeh, s obzirom na to da se do sada nisam takmičio u rvanju na pesku. Nakon 12 godina