Bila je to velika šansa za Portugal, a onda je navijač uleteo na teren i... Ronaldo poludeo, njegova reakcija obilazi svet! Video

Kurir pre 7 dana
Bila je to velika šansa za Portugal, a onda je navijač uleteo na teren i... Ronaldo poludeo, njegova reakcija obilazi svet…

Fudbaleri Portugala pobedili su juče Škotsku rezultatom 2:1 i tako stigli do drugog trijumfa u Ligi nacija a meč je ponovo obeležio proslavljeni Kristijano Ronaldo koji je u 88. minutu postigao odlučujući gol.

Preko Skota Mektomineja su gosti stigli do vođstva već u sedmom minutu, da bi rezultat poravnao Bruno Fernandeš a legendarni as je u 88. minutu zatresao mrežu rivala i stigao do 901. pogotka u karijeri. Na samom kraju meča viđena je jedna nesvakidašnja scena, pošto je jedan navijač uprskao veliku šansu Portugala što je Ronalda i te kako iznerviralo. Uleteo je navijač na teren, za njim i jedan član obezbeđenja a Ronaldo kada je to video samo je prevrnuo očima...