"Gnjilčanje" odolevali 45 minuta. U nastavku, bilo - da se zna ko je "stariji"! Čestitka za aktere derbija!

Plus online pre 8 dana  |  Pirot Plus Online

Zona Istok, 4. kolo FK Tanasko Rajić - FK Gnjilan 3:0 (1:0) Pomoćni teren Gradskog stadiona Pirotski derbi Zone Istok završio se pobedom domaćina, čisto da se zna ko je stariji zonaš i ko ima više iskustva u ovom rangu takmičenja.

Obe ekipe, pogotovo u prvom poluvremenu, pokazale su dobru igru i obostranu želju za pobedom. Igralo se otvoreno, požrtvovano i borbeno. Prvih 45 minuta pripalo je domaćinu, koji su na zasluženi odmor otišli sa prednošću od 1:0. U drugom poluvremenu, znatno bolja igra "topdžija" i na kraju zaslužena pobeda. Pirotski sudijski tim odsudio je utakmicu bez greške. *Tekst, video, foto: FK Tanasko Rajić __________________________________________ Da ovom izveštaju dodamo