Ko je ovo očekivao? Brazil i Argentina poraženi u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo! Brazilcima "visi" Mundijal!

Večernje novosti pre 6 dana

Fudbalska reprezentacija Paragvaja pobedila je jutros u Asunsionu selekciju Brazila s rezultatom 1:0 u meču osmog kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

FOTO: AP/Tanjug Jedini gol na utakmici postigao je Danijel Gomez u 20. minutu. Ovo je bio četvrti poraz Brazila na poslednjih pet mečeva u kvalifikacijama za SP 2026. Fudbaleri Kolumbije su u Barankilji savladali Argentinu s 2:1. Golove za Kolumbiju postigli su Herson Moskera u 25. i Hames Rodrigez iz penala u 60. minutu. Jedini strelac za goste bio je Nikolas Gonzales u 48. minutu. Za selekciju Argentine nije igrao Lionel Mesi. Fudbaleri Bolivije pobedili su u