Voša se revanširala Partizanu za poraz u kupu: Novosađani osvojili prvi trofej u sezoni! (video)

Hot sport pre 5 dana

Crno-beli su pokazali da će biti ozbiljan konkurent „Staroj dami“! Rukometaši Vojvodine osvojili su Superkup Srbije nakon što su u uzbudljivom finalu pobedili ekipu Partizana rezultatom 24:22.

Ova pobeda došla je kao osvetnička misija za prošlosezonski neuspeh u finalu Kupa. Iako je Partizan započeo meč s puno samopouzdanja, predvođeni Crnoglavcem koji je postigao dva brza gola, brzo su poveli 2:0. Beograđani su nastavili u dobrom ritmu i, nakon pet minuta igre, imali su prednost od 4:1. Međutim, Vojvodina se brzo stabilizovala zahvaljujući Petru Đorđiću, koji je omogućio timu iz Novog Sada da preokrene rezultat i povede sa 10:8. Na poluvremenu je