Hajduk jači od nedaća i Dinama - Prpić poslužio, Livaja se gostio za muk na "Maksimiru"

Sportske.net pre 4 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri splitskog Hajduka savladali su Dinamo iz Zagreba na "Maksimiru" rezultatom 0:1 (0:0) u velikom derbiju 6. kola HNL.

Zagrepčani su s razlogom u utakmicu ušli kao veliki favoriti. Ionako bi bili favoriti pred svojim navijačima, a kada se na to pridodaju dešavanja na "Poljudu" zbog kojih je Hajduk definitivno uzdrman dočekao utakmicu. onda su razlozi jasni. Očekivano, gledali smo tvrdu utakmicu, posebno u prvom poluvremenu gde osim jalovih napada, prevashodno tima Sergeja Jakirovića, nismo videli mnogo toga. Ali, zato smo u nastavku dobili uzbuđenje. Igrao se 70. minut kada je