Dušan "silni" dominira u Turskoj: Tadić golom i asistencijom doneo pobedu Fenerbahčeu (video)

Večernje novosti pre 3 dana

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su ekipu Kasimpaše rezultatom 2:0 u petom kolu turske Superlige, a ključni igrač za pobedu bio je nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić.

FOTO: Profimedia Samo jedno poluvreme bilo je dovoljno "feneru" da osigura tri boda u ovom meču. Već u 22. minutu Tadić je pokazao svoju magiju, te sjajno pronašap Alana Sent-Maksiminija koji je pogodio sa ivice kaznenog prostora za 1:0. Saint-Maximin scores for Fenerbahce! His first goal for the club. 1-0. pic.twitter.com/eo4nxIH4x9 — IM🇵🇹 (@Iconic_Mourinho) September 15, 2024 Pred kraj prvog dela utamice, tačnije u 39. minutu, sudija je pokazao na belu taču, a