Radnički sigurnom igrom do početnih bodova

Glas Šumadije pre 2 dana  |  Jovanka Nikolić

Rukometaši Radničkog su u susretu Prvog kola Super rukometne lige sigurnom i na momente atraktivnom igrom savladali na svom parketu ekipu Dubočice 54 iz Leskovca rezultatom 31:22, poluvreme 16:9 i tako uspešno započeli ovogodišnji šampionat.

Prvi susret u prvenstvu uvek donosi ne samo neizvesnu igru, nego je i nezahvalno prognozirati krajnji rezultat. Oprezni su bili u stručnom štabu domaćina, naglašavajući da su Leskovčani iskusna ekipa koja dugo igra zajedno i sa kojom su u prošlosti uvek teško izlazili na kraj, no situacija na parketu hale Jezero je pokazala drugačije stanje stvari. Krenuli su oprezno i tvrdo u odbrani i jedni i drugi, tako da je nakon 5 minuta rezultat glasio 2:2. Radnički dolazi