Čulo se u TV prenosu, Stanojević u sukobu s navijačima: Poslušajte kako im je odbrusio na uvrede

Mondo pre 3 dana  |  Milutin Vujičić

Aleksandar Stanojević nije bio zadovoljan zbog poraza Partizana, a na kraju su i navijači pokušali da ga isprovociraju.

Partizan već više od mesec dana ne zna za pobedu, a da stvari budu još gore po crno-bele doživeli su još jedan bolan poraz u Superligi. OFK Beograd je šokirao Partizan 3:2, i to golom Filipa Stojilkovića u šestom minutu nadoknade, a Partizan je sve do 85. minuta i penala za "romantičare" imao tri boda u ruci. Očekivano, to je i te kako iznerviralo trenera Aleksandra Stanojevića koji nije bio preterano raspoložen za analizu utakmice za TV Arena Sport, dok se u