POLUVREME - Liverpul "prodao" Milanu dva puta istu foru, Real se provukao sa 0:0 na "Bernabeu"!

Sportske.net pre 1 dan  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta, na "San Siru" - 1:2, Štutgart muči Real u Madridu - 0:0, dok Bajern "rutinira" Dinamo Zagreb - 2:0.

Milan je poveo već u trećem minutu, kada su domaći odmah iskoristili loše izletanje i pogrešnu procenu Cimikasa, usledio je beg Pulišića po njegovoj strani i potom snažan i precizan udarac u dalji ugao za 1:0. Ali, od tog trenutka, na terenu je postojao samo jedan tim - Liverpul. Kako je vreme odmicalo, Liverpul je bio sve bolji, a u 17. minutu su gosti imali i prvu veliku šansu kada je Salah pobegao i potom iskosa sa desne strane slabijom desnom pogodio prečku.