(Poluvreme) Zvezda mora bolje: Propusti Glazera i Krunića koštali crveno-bele, Benfika ima dva gola plusa! (video)

Hot sport pre 4 sati

Kraj prvog dela na Marakani! Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Benfiku u 1. kolu ligaške faze Lige šampiona, a nakon prvih 45 minuta gosti imaju prednost od 2:0.

Dugo se najavljivao ovaj meč, gotovo sigurno jedan od najbitnijih za crveno-bele u novom formatu Lige šampiona. Ipak, nakon prvog dela igre lisabonski gigant ima dva gola prednosti. Već u 9. minutu je Benfika došla do vođstva, a precizan je bio Karem Akturkoglu. Upućen entaršut sa desne strane, onda je slabije na drugoj strani reagovao Rade Krunić i Akturkoglu nije imao težak posao. Mogli ja je Zvezda da dođe do izjednačenja. Pretila je više puta, ali nedovoljno da