Zvezdini dečaci poraženi od Benfike: Portugalci postigli gol iz ofsajda i slavili protiv crveno-belih!

Hot sport pre 7 sati

Bolja igra Zvezdinih omladinaca u drugom poluvremenu, ali nedovoljno za barem bod! Omladinci Crvene zvezde su na otvaranju omladinske Lige šampiona poraženi rezultatom 1:2 od ekipe Benfike u meču odigranom na terenu iza južne tribine stadiona „Marakana“.

Ekipa pod vođstvom Nenada Milijaša pružila je snažniji otpor u drugom poluvremenu, no to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz. Iako se može diskutovati o regularnosti drugog pogotka portugalskog tima, Beograđani nisu uspeli da preokrenu rezultat. Već u ranoj fazi meča, Benfika je povela preko Gustava Varele, koji je iskoristio grešku Gaštarova i savladao golmana Zvezde, Drakšića. Zvezda se borila da pronađe odgovor na brzu i tehnički potkovanu igru gostiju, ali