Futsaleri Srbije osvojili turnir u Slovačkoj: Posle domaćina, "pala" je i Finska

Euronews pre 2 sata  |  Autor: Euronews

Futsal reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Finske 2:1 i tako trijumfovala na tunirur "Futsal Base" koji je odigran u slovačkom Šamorinu.

Golove za Srbiju postigli su Strahinja Petrov u 15. i Jovan Lazarević i 31. minutu, dok je jedini strelac za Finsku bio je Sergej Korsunov u 11. minutu. Izabranci selektora Dejana Majesa pokazali su zavidan kvalitet i dobru formu protiv selekcije Finske, a upskos vođstva rivala Srbija je imala kontrolu igre i do poluvremena uspela da izjednači, a zatim golom Lazarevića u nastavku da potpuno preokrene rezultat Ovo je bio drugi prijateljski meč futsalera Srbije u