Na niske grane je spao nemački velikan: Šalke vodio 3:0, da bi na kraju izgubio sa dva gola razlike! (video)

Hot sport pre 2 sata

Uspeli su da prime pet komada od tima koji je ove sezone postigao dva gola! Na otvaranju 6. kola nemačke 2.

Bundeslige, Šalke je doživeo šokantan poraz na domaćem terenu protiv Darmštata, nakon što je ispustio prednost od 3:0 i izgubio 3:5. Šalke je dominirao u prvih 40 minuta meča, postigavši tri gola, uključujući prelepu majstoriju Mora iz slobodnog udarca. Međutim, sve se promenilo kada je Horbni smanjio iz penala u nadoknadi prvog poluvremena. +++ ABPFIFF +++ Niederlage am Freitagabend in der VELTINS-Arena. ⏱️ 90′ | #S04SVD 3:5 | #S04 pic.twitter.com/2SmhB2qbax — FC