Zvezda brutalno oštećena! Oglasio se sudijski ekspert i otkrio kako je Englez poklonio gol Benfiki

Večernje novosti pre 2 sata

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Benfike sa 2:1 na Marakani u prvom meču nove sezone u Ligi šampiona. Izabranike Vladana Milojevića prvo je matirao Kerem Akturkoglu tako što je sproveo loptu u mrežu sa metar razdaljine u 9. minutu, dok je Orkun Kokču perfektno pogodio iz slobodnog udarca u 29. minutu.

FOTO: M. Vukadinović Međutim, da li je sve bilo čisto i pošteno na Marakani, odnosno da li je bilo odluka na štetu srpskog kluba? Poznati srpski sudija Zdravko Jokić izneo je svoje mišljenje o suđenju na utakmici između Crvene zvezde i Benfike, ističući da smatra da je Crvena zvezda bila oštećena. Jokić je naglasio da je, prema njegovoj proceni, sudija Oliver imao neujednačen kriterijum u proceni prekršaja tokom meča. Jokić je istakao da smatra da su faulovi nad