Mitrogol u svom stilu matirao Rajkovića: Dva pogotka u derbiju i nemoć Benzeme VIDEO

B92 pre 2 sata

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nastavlja da impresionira u Saudijskoj Arabiji, a ovog puta je bio ključni igrač u pobedi Al Hilala u derbiju protiv Al Itihada rezultatom 3:1.

Već nakon 15 minuta igre, Mitrović je doneo prednost svojoj ekipi sjajnim golom glavom nakon preciznog centaršuta Rubena Nevesa, izazvavši erupciju oduševljenja među navijačima. Samo nekoliko minuta kasnije, Al Hilal je dobio priliku da udvostruči prednost nakon dosuđenog penala. Mitrović je preuzeo odgovornost i rutinski smestio loptu u mrežu. Na poluvremenu je 3:0 u korist domaćina – treći pogodak je postigao Salem Aldasari. Poraz Itihada je uspeo da malo olakša